Способи доставки

  • Доставка "Укрпошта". Відправляємо тільки повністю оплаченні замовлення.
  • Кур’єром Нової пошти (адресна доставка по Україні). Адресна доставка замовлень здійснюється кур'єром компанії "Нова пошта" Вартість доставки - згідно з тарифами перевізника. Оператор контакт-центру уточнює наявність товару стосовно вашого замовлення, узгоджує з вами адресу, зручні дати доставки. В обов'язковому порядку перевіряйте ваше замовлення на відповідність з товарним чеком перед оплатою кур'єру. Звертаємо вашу увагу, що при отриманні посилки у кур'єра і підписуючи акт прийому-передачі ви підтверджуєте факт перевірки посилки на відповідність до Вашого замовлення, а також погоджуєтеся з зовнішнім виглядом товару, його комплектацією і не маєте претензій до інтернет-магазину.Адресна доставка лише повністю оплачених замовлень.
  • Доставка "Нова Пошта".  Сума замовлення менше 300 грн надсилається тільки за повною передоплатою. Відправлення замовлення протягом 1-2 днів 

100% передплата для великогабаритного товару: ялинки від 120 см, ляльки 127 см, пісочниці, будиночки, штучні дерева від 120 см.

Замовлення відправляються кожного дня з понеділка по п'ятницю. Терміни доставки до відділення «Нова пошта» - 1-3 дні. У разі відмови покупця від придбаного товару вартість доставки такого товару і вартість повернення такого товару віднімається з оплаченої суми за товар. Зверніть увагу: якщо в замовленні вам приїхала зламана продукція, оглядайте замовлення відразу ж на Новій Пошті, продукція компанії "PLAYHOME" застрахована і ми зможемо допомогти з відшкодуванням / обміном продукції, в іншому випадку ми не зможемо гарантувати повернення такого замовлення!

Безкоштовна доставка від 10000 грн.

Доставка до Відділення «Нова пошта» здійснюється за тарифами Нової пошти, середня вартість складає 70 грн, оплата вартості доставки здійснюється на відділенні при отриманні товару.

Способи оплати

  • Оплата при отриманні. Сума замовлення менше ніж 300 грн відправляється тільки по повній передоплаті. Необхідно буде заплатити комісію Нової Пошти, яка становить 20 гривень + 2% від суми переказу. Замовлення понад 2500 грн відправляється за передоплатою 5%. Накладений платіж НЕ поширюється на великогабаритну продукцію (пісочниці та деякі види ялинок). Передоплата може бути повернута лише при виявленні дефекту товару, який не дозволяє використовувати товар за призначенням, з обов'язковою фотофіксацією пошкодження/несправності при прийманні товару. Якщо Ви отримали товар, якого немає в замовленні або зображення повністю не відповідає придбаному товару, заміна (повернення) такого товару здійснюється  нашими коштами,  Інтернет-магазин "PLAYHOME", так само може відмовити в накладеному платежі враховуючи негативні відгуки про клієнта в інших продавців.  Приємних покупок!
  • MonoPay - Онлайн-оплата картою Visa, Mastercard.
  • Оплата по реквізитам. Оплата за безготівковим розрахунком проводиться в касі відділення будь-якого банку або з розрахункового рахунку Вашої фірми. При виборі безготівкового способу оплати доставка замовлення можлива після надходження коштів на наш розрахунковий рахунок.

Реквізити для банківського переказу

Отримувач: ФОП Сіра Інна Анатоліївна

UA713220010000026006340030364

ЕДРПОУ 2729504749

Призначення платежу: Оплата за товар згідно замовлення  №...

Обов'язково вказуйте номер замовлення у призначенні платежу